Czym zajmuje się nasza firma ?

  • Dodatkowe usługi:

  • Montaż domofonów i videodomofonów
  • Montaż i konfiguracja systemów alarmowych
  • Montaż i konfiguracja monitoringu
  • Serwis pogwarancyjny

GREGZEN jest firmą specjalizującą się w sprzedaży oraz montażu bram przemysłowych, garażowych oraz napędów firmy NICE.

Zajmujemy się wyposażaniem bram garażowych i wjazdowych w automatykę renomowanego producenta firmy NICE. W zakresie swoich usług prowadzimy montaż bram wszelkiego rodzaju. Na Życzenie klienta montujemy również automatykę innych firm mając na uwadze fakt, iż nasza firma zawszę poleca produkty firmy NICE - ponieważ są one sprawdzone i bezawaryjne.

Wszystkie nasze prace wykonujemy z należytą precyzją aby zagwarantować komfort i bezpieczeństwo naszym Klientom. Staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom dlatego też ciągle poszerzamy swoją ofertę. Stawiamy na jakość i konkurencyjne ceny. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego wybrać naszą firmę ?

Profesjonalnie i bezpiecznie

Założenie naszego przedsiębiorstwa jest oparte na jednym celu, którym jest świadczenie profesjonalnych usług zapewniających najwyższej jakości usługi i bezpieczeństwo naszych klientów.

Zawsze do waszej dyspozycji

Kolejnym celem, który postawiliśmy sobie jako priorytet jest dyspozycyjność. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do państwa usług. Służymy fachowym doradztwem w zakresie naszych usług.

Tanio i elastycznie

Dla naszych klientów przygotowujemy indywidualne wyceny co pozwala na obniżenie szablonowych cen oraz idealne dopasowanie wybranych produktów do założonych projektów.